piątek, 6 kwietnia 2012

Bohaterowie  Ewelina- Ma 18 lat właśnie skończyła Liceum i stara się o przyjęcie na dobre studia. Jest nieśmiałą dziewczyną która mieszka z rodzicami w Polsce. Nie ma przyjaciół bo trudno jej zawierać nowe znajomości. Zawsze chętna do pomocy innym.


k,NzA4Mjc3NjEsNDk1NzYwNTM=,f,tumblr_l0bk10TCLb1qz_Zw_medium.jpg

Mikayla- ma 18 lat mieszka i studiuje w Londynie. Jest pewna siebie i uważa że najważniejszą rzeczą w życiu są imprezy. Jest ładna i ona sama wie o tym co sprytnie wykorzystuje na swoją korzyść.
 

One Direction czyli Liam, Niall, Louis, Harry i  Zayn  

Bohaterowie epizodyczni 


ruda-dziewczyna.jpg 
Cornelia – Ma 18 lat i jest dziewczyną Zayna. Pochodzi z bogatej rodziny i zawsze ma to co chce. Jest przyjacielska dla innych ale nie toleruje ludzi biednych bo uważa że wystają poza margines społeczny. Jest zawsze wesoła i lubi dużo mówić ( nie koniecznie z sensem ).   

  Galeria - acf3c7f7001d5b5b4fd47e58.jpg
Daria Ma 20 lat i jest sierotą. Nie wiem kim są jej rodzice, została wychowana w sierocińcu. Zarabia na życie samodzielnie pracując jako tancerka w nocnym klubie. Jest nie przystępna, niemiła i nikomu nie ufa. Umie zadbać o siebie i  nienawidzi  jak ktoś chce jej na siłę pomagać. 

usmiechnieta-blondynka-z-kwiatkiem.jpg 
Patrycja Ma 17 lat i jest kuzynką Eweliny, zawsze uwielbia ją naśladować i być taka jak ona. Mieszka w Polsce i jest fanką One Direction. Uwielbia śpiewać chociaż nikt nie wie o jej ukrytym talencie. Zawsze roześmiana i gadatliwa choć czasem potrafi pokazać pazurki.***

Jeśli chodzi o bohaterów to na razie wszyscy jeżeli będzie taka potrzeba będę dodawała dalszych później xD.


Katy227

1 komentarz:

  1. jeśli moge wiedzieć skąd brałaś te zdjęcia bohaterów ponieważ chce również bloga z 1D(opowiadanie) i nie wiem skąd wziąść zdjęcia bohaterów odpisz prosze;)

    OdpowiedzUsuń